Gurubunuzu Kurun Sizi Gezmeye Götürelim

 Arkadaşlarınızla beraber toplanıp bisiklet ile doğada gezmek mi istiyorsunuz? Sizlere bu hizmeti mükemmel şekilde sunabiliriz. Sizleri doğanın içine, yeşilin ve sessizliğin sakinliğine götürerek gününüzün mükemmel geçmesini sağlayabiliriz. Nasıl mı?

Arkadaşlarınızla beraber kuracağınız minimum 12 maksimum 20 kişilik gurubunuzu oluşturarak, kendinizin belirleyeceği bir tarihte, sizin için bu geziyi organize edebiliriz. Ömerli'nin eşsiz yeşil doğası içerisinde ortalama 25km.lik bir bisiklet doğa gezisi ile günümüz başlayacak. Bu gezi esnasında sizlere Atilla Bisiklet Takımı'ndan profesyonel sporcular eşlik ederek sizlerin yol güvenliğini sağlayacaklar. Ekibin hemen arkasından takım aracımızda sizlere olası her hangi bir durum için eşlik edecek. Yorulursanız ve biraz dinlenip tekrar devam etmek isterseniz bu araç sizin için hizmet verecektir, aynı zamanda yoldaki ihtiyaçlarınızı (su,kumanya,enerji içeceği v.b.) bu araç karşılamak için hazır bulunacak. Sizlerin bu gezide yaşayacağınız her an fotoğraf ve video olarak da kaydedilecek. Bu güzel anıyı sizlere ayrıca sunacağız.

Bisiklet turumuzu bitirdikten hemen sonra Ömerli'nin kırları üzerine sizler için kurulmuş kahvaltı masasının yanına gideceğiz. Sizler için hazırlanan zengin kahvaltı tabağı ve çaylarımız masada bizleri hazır bekliyor olacak. Kahvaltımızı yapacağız, muhabbetlerimizi edeceğiz. Öğlenleyin sona erecek turumuz, günün kalanını da size dilediğiniz gibi geçirme fırsatını veriyor.Mutlu bir başlangıç ile gününüzü sürdürebilirsiniz.

Bu organizasyon için ekibinizi kurduktan ve tarihinizi belirledikten sonra bizi haberdar etmeniz yeterli. Geriye kalan tüm hazırlığı sizler için biz tamamlayacağız. Tüm bu organizasyonun herşey dahil fiyatı kişi başı sadece 75TL.dir.

Sizden haber bekliyoruz.